Strona głowna / Oferta
kontakt zakład rymarski kontakt zakład rymarski
-->


W naszej ofercie znajdą państwo duży asortyment produktów , który przez cały czas istnienia zakładu zmienia się i uaktualnia w związku z zapotrzebowaniem rynku.

Dziedziną wiodącą w naszym zakładzie są wszelkiego rodzaju uprzęże zarówno szorowe jak i chomątowe, wyjazdowe i robocze, do zaprzęgów jednokonnych i parokonnych, dla koni różnych ras.
Bogate wzornictwo poszczególnych elementów uprzęży tj. chomonta, pasy nagrzbietnie, kantary zaprzęgowe, podogonia, naszelniki , podtrzymywacze pasów , pasy pociągowe , natylniki pozwala na stworzenie indywidualnych modeli zaprzęgów dopasowanych stylem i charakterem do wizji klienta .
Różnorodność okuć i kolorystyka skór umożliwia uzyskanie modeli ciekawych i wyróżniających się z pośród bogatej oferty na rynku.

A tych z państwa którzy są pasjonatami jazdy konnej zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jeździecką ; siodła i jego wyposażenie tj. strzemiona ,puśliska ,czapraki ,popręgi a także ogłowia ,wodze i inne dodatki do jeździectwa to produkty najwyższej jakości.

W zakresie usług wykonujemy również wszelkiego rodzaju naprawy ,renowacje i konserwacje sprzętu jeździeckiego i uprzęży.
© copyright lp
32-031 Mogilany Gaj 32 POLAND
tel.+48 662-290-045agnieszka@rymarstwo-krakow.pl